Kancelaria KTD

Oferty pracy

Dołącz
do naszego zespołu

Szukamy osób na różnych etapach rozwoju zawodowego, wyróżniających się otwartością oraz gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą opcji Aplikuj, która znajduje się poniżej.

Aktualnie rekrutujemy na stanowiskach:
Aplikant
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie projektów pozwów, odpowiedzi na pozew, środków zaskarżenia oraz innych pism procesowych i wniosków,

  • uczestnictwo w rozprawach po stronie czynnej i biernej.

Wymagania:

Poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym prawniczym w trakcie odbywania aplikacji radcowskiej lub adwokackiej, z doświadczeniem przede wszystkim w pracy w zakresie obsługi procesowej. Mile widziane doświadczenie zdobyte na sali rozpraw. Niezbędne prawo jazdy kategorii B. Oczekujemy dobrej organizacji własnej pracy i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
  • możliwość nabycia specjalistycznej wiedzy i rozwinięcia dotychczasowych umiejętności,

  • możliwości rozwoju i specjalizacji w środowisku dynamicznie rozwijającej się kancelarii,

  • długoterminową współpracę zapewniającą rozwój zawodowy,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • bezpłatną nauka języka angielskiego dostosowana do poziomu umiejętności.

Jeśli jestes zainteresowany pracą w naszej firmie wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez A. Kustra, E. Trybuchowska, T. Dunikowski sp. k. moich danych osobowych zawartych w złożonej przeze mnie ofercie pracy na potrzeby bieżącego i przyszłych postępowań rekrutacyjnych, zgodnie z artykułem 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1)".

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na email: rekrutacja@kancelaria.wroc.pl

Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Skorzystaj z poniższego formularza, a być może nas przekonasz do siebie